![Close up photograph of team member Δημήτρης Ρηγίνος](https://mibs-live-5caa73dae4304be4bb7c6992c7157-31cb661.divio-media.org/images/Dimitris_Riginos_-_Sales_Consultan.2e16d0ba.fill-340x510.jpg)
Δημήτρης Ρηγίνος
Senior Sales Executive
Ο Δημήτρης ήταν επαγγελματίας πωλήσεων στον ασφαλιστικό κλάδο πριν ενταχθεί στον Όμιλο MIBS. Εμπνευσμένος από τη δύναμη της ελληνικής αγοράς ακινήτων, πλαισιώνει με ενθουσιασμό την ομάδα πωλήσεων του Ομίλου MIBS. Ο Δημήτρης είναι κάτοχος πτυχίου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων και είναι παθιασμένος με το μπάσκετ όπου στον ελεύθερο χρόνο του είναι επίσης προπονητής.